PC sestavy i pro hráče nejnáročnějších her - leopard:

už z názvu je patrné, že počítače které jsou zde, zvládnou většinu současných her na vysoká až maximální nastavení ( u fullhd rozlišení ). Tato skupina je  v současné době takovým nejlepším pomerem ceny a výkonu. U těchto sestav lze očekávat, že by mohly vydržet i chvíli do budoucna, ale limit budou mít postupně v menší paměti na grafické kartě a záleží, jak budou hry posléze náročné na paměť grafiky, bude to hra od hry.

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není, tak výhledově dokoupit 1. nebo další SSD disk, dalších 8GB paměti ram, u sestav s procesorem RYZEN 1200 výkonnější procesor a grafickou kartu.

U většiny PC sestav je navržen pouze základní SSD 240GB disk a zákazník si může dle svých potřeb buď zvětšit rychlejší SSD disk na 480GB nebo přidat jako úložnou část větší, ale pomalejší klasický 1TB HDD. To záleží, kolik her máte najednou nainstalovaných ( na ty je lepší SSD disk ), případně jestli požadujete hodně místa například na stáhnuté filmy ( stačí pomalejší HDD). Filmy, fotky a podobná data ovšem můžete mít i na externím HDD ( flash disku ), takže to nemusíte řešit hned při nákupu PC.

Standardní doba expedice je většinou několik a pracovních dní. V případě potřeby je možné zvolit expresní příplatek na rychlejší odeslání na úkor jiných zákazníků.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2019 SEO kvalitně. All rights reserved. | Administrace