pc sestavy pro hráče nejnáročnějších současných her

PC sestavy i pro hráče nejnáročnějších her - leopard:

už z názvu je patrné, že počítače které jsou zde, zvládnou většinu současných her na vysoká až maximální nastavení ( u fullhd rozlišení ). Tato skupina je  v současné době takovým nejlepším pomerem ceny a výkonu. U těchto sestav lze očekávat, že by mohly vydržet i chvíli do budoucna, ale limit budou mít postupně v menší paměti na grafické kartě a záleží, jak budou hry posléze náročné na paměť grafiky, bude to hra od hry.

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není, tak výhledově dokoupit 1. nebo další SSD disk, dalších 8GB paměti ram, u sestav s procesorem RYZEN 4500/5500 výkonnější procesor a grafickou kartu.

U většiny PC sestav je navržen pouze základní SSD 500GB disk a zákazník si může dle svých potřeb buď zvětšit rychlejší SSD disk nebo přidat jako úložnou část větší, ale pomalejší klasický 1TB HDD. To záleží, kolik her máte najednou nainstalovaných ( na ty je lepší SSD disk ), případně jestli požadujete hodně místa například na stáhnuté filmy ( stačí pomalejší HDD). Filmy, fotky a podobná data ovšem můžete mít i na externím HDD ( flash disku ), takže to nemusíte řešit hned při nákupu PC.

Standardní doba expedice je většinou několik a pracovních dní. V případě potřeby je možné zvolit expresní příplatek na rychlejší odeslání na úkor jiných zákazníků.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2023 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz