herní pc pro náročné hráče s výkonem i do budoucna

herní pc pro náročné hráče s výkonem i do budoucna - wolf:

u této skupiny počítačů lze očekávat výkon i pro náročné hráče všech současných her i s tím, že sestavy by měly s výkonem vydržet několik let na slušné hraní. Jedná se o ideální sestavy z pohledu cena/výkon/pespektiva do budoucna. Sestavy v této kategorii mají všechny podobný herní výkon, ale liší se v navrhnuté výbavě. Levnější varianty jsou určeny pro zájemce s omezenějším rozpočtem tak, aby koupili počítač s maximálním herním výkonem v danné ceně a nadstandardní výbavu ( SSD disk, 16GB ram ) si dokoupili někdy později. Dražší návrhy jsou i s perspektivnějšími procesory a mají v sobě již komfortní SSD disk na rychlé spouštění a běh systému, 16GB paměti ram, které budou stačit i nějakou dobu do budoucna, případně dražší zdroj s vyšší řady s delší zárukou. 

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není, tak výhledově dokoupit 1. nebo další SSD disk, dalších 8GB paměti ram a po čase výkonnější grafickou kartu.

Standardní doba expedice je většinou několik a pracovních dní. V případě potřeby je možné zvolit expresní příplatek na rychlejší odeslání na úkor jiných zákazníků.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2023 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz