herní pc pro náročné hráče s výkonem i do budoucna

herní pc pro náročné hráče s výkonem i do budoucna - wolf:

u této skupiny počítačů lze očekávat výkon i pro náročné hráče všech současných her i s tím, že sestavy by měly s výkonem vydržet několik let na slušné hraní. Jedná se o ideální sestavy z pohledu cena/výkon/pespektiva do budoucna. Sestavy v této kategorii mají všechny podobný herní výkon, ale liší se v navrhnuté výbavě. Levnější varianty jsou určeny pro zájemce s omezenějším rozpočtem tak, aby koupili počítač s maximálním herním výkonem v danné ceně a nadstandardní výbavu ( SSD disk, 16GB ram ) si dokoupili někdy později. Dražší návrhy jsou i s perspektivnějšími procesory a mají v sobě již komfortní SSD disk na rychlé spouštění a běh systému, 16GB paměti ram, které budou stačit i nějakou dobu do budoucna, případně dražší zdroj s vyšší řady s delší zárukou. 

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není, tak výhledově dokoupit 1. nebo další SSD disk, dalších 8GB paměti ram a po čase výkonnější grafickou kartu.

Standardní doba expedice je většinou několik a pracovních dní. V případě potřeby je možné zvolit expresní příplatek na rychlejší odeslání na úkor jiných zákazníků.

Pokud nehcete ztrácet čas čtením článků, tak můžete zaslat vybrané počítače z různých obchodů na naší emailovou adresu a my Vám výběr objektivně posoudíme a vybereme nejlepší variantu pro nákup.

Je časté, že na první pohled levnější počítač může být horší koupě, kvůli levnějším, hlučným a méně kvalitním komponentům nebo naopak dražší bude pro většinu uživatelů zbytečný, případně nadhodnocený vůči reálné ceně.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz