herní sestavy pro hráče středně náročných her

PC sestavy pro hráče středně náročných her - bobcat:

pořád jsme v úrovni, kdy si nemůžeme často dovolit vysoká nastavení u náročnějších her, ale již pro solidní hraní všech her to může dosti zájemcům stačit a u nejnáročnějších her uberete kvalitu nastavení, ale budou až na vyjímky bezproblému hratelné. Pokud máte napnutý rozpočet, nemusíte se těchto počítačů bát, ale neočekávejte velkou výdrž výkonu do budoucna.

Pozdější vhodné vylepšení - výkonnější grafickou kartu, výkonnější procesor, výhledově dokoupit SSD disk, dalších 8GB paměti ram.

U většiny PC sestav je navržen pouze základní SSD 500GB disk a zákazník si může dle svých potřeb buď zvětšit rychlejší SSD disk na 1000GB nebo přidat jako úložnou část větší, ale pomalejší klasický 1TB HDD. To záleží, kolik her máte najednou nainstalovaných ( na ty je lepší SSD disk ), případně jestli požadujete hodně místa například na stáhnuté filmy ( stačí pomalejší HDD). Filmy, fotky a podobná data ovšem můžete mít i na externím HDD ( flash disku ), takže to nemusíte řešit hned při nákupu PC.

Standardní doba expedice je většinou několik a pracovních dní. V případě potřeby je možné zvolit expresní příplatek na rychlejší odeslání na úkor jiných zákazníků.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2023 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz