Průvodce výběrem herního počítače na našem shopu

 

 
Nevite-2
 

Nejste si jisti, jakou z nabízených sestav zvolit , aby splňovala Vaše očekávání?

Tento průvodce by Vám měl napovědět.

  • B Sestavy pro nenáročné hráče - wildcat
  • C Sestavy pro hráče středně náročných her - bobcat
  • D Sestavy pro hráče současných náročnějších her - falcon
  • E Sestavy i pro hráče nejnáročnějších her - leopard
  • F Sestavy pro nejnáročnější hráče s výkonem do budoucna - wolf
  • G TOP herní pc pro nejnáročnější hráče pro vysoká rozlišení - panther
 
 
 

 

Sestavy pro nenáročné hráče - wildcat:

počítače v této třídě jsou z pohledu hraní takový nejnižší základ pro nenáročné uživatele, kteří hrají hlavně starší, méně náročně hry a tzv. onlajnovky. Vzhledem k tomu, že sestava obsahuje pouze integrované grafické jádro v procesoru, tak lze do budoucna pro zvýšení výkonu přidat výkonnější grafickou kartu bez výměny za starou.

Pozdější vhodné vylepšení - přidat výkonnou grafickou kartu, výhledově dokoupit SSD disk, dalších 8GB paměti ram, výkonnější procesor.

 

Sestavy pro hráče středně náročných her - bobcat:

pořád jsme v úrovni, kdy si nemůžeme často dovolit vysoká nastavení u náročnějších her, ale již pro solidní hraní všech her to může dosti zájemcům stačit a u nejnáročnějších her uberete kvalitu nastavení, ale budou až na vyjímky bezproblému hratelné. Pokud máte napnutý rozpočet, nemusíte se těchto počítačů bát, ale neočekávejte velkou výdrž výkonu do budoucna.

Pozdější vhodné vylepšení - výkonnější grafickou kartu, výkonnější procesor, výhledově dokoupit SSD disk, dalších 8GB paměti ram.

 

Sestavy pro hráče současných náročnějších her - falcon:

nyní se dostáváme k počítačům, které už mnohé hry zvládají i na vysoká nastavení a u těch úplně nejnáročnějších se jen uberou některé parametry grafiky tak,  aby se docílilo větší plynulost obrazu. Tato skupina je takovým nejlepším kompromisem ceny a výkonu. Do budoucna není pořád extra perspektivní, ale pokud nebudete nároční z pohledu vysokých nastavení, tak na těchto sestavách budou nové hry ještě několik let hratelné.

Pozdější vhodné vylepšení - výkonnější grafickou kartu, výkonnější procesor, výhledově dokoupit SSD disk, dalších 8GB paměti ram.

 

Sestavy i pro hráče nejnáročnějších her - leopard:

už z názvu je patrné, že počítače které jsou zde, zvládnou většinu současných her na vysoká až maximální nastavení ( u fullhd rozlišení ). U těchto sestav lze očekávat, že by mohly vydržet i chvíli do budoucna, ale limit budou mít postupně v menší paměti na grafické kartě a záleží, jak budou hry posléze náročné na paměť grafiky, bude to hra od hry.

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není, tak výhledově dokoupit 1. nebo další SSD disk, dalších 8GB paměti ram a po čase výkonnější grafickou kartu.

 

Sestavy pro nejnáročnější hráče s výkonem do budoucna - wolf:

u této skupiny počítačů lze očekávat výkon i pro náročné hráče všech současných her i s tím, že sestavy by měly s výkonem vydržet několik let na slušné hraní. Jedná se o ideální sestavy z pohledu cena/výkon/pespektiva do budoucna. Sestavy v této kategorii mají všechny podobný herní výkon, ale liší se v navrhnuté výbavě. Levnější varianty jsou určeny pro zájemce s omezenějším rozpočtem tak, aby koupili počítač s maximálním herním výkonem v danné ceně a nadstandardní výbavu ( SSD disk, 16GB ram ) si dokoupili někdy později. Dražší návrhy jsou i s perspektivnějšími procesory a mají v sobě již komfortní SSD disk na rychlé spouštění a běh systému, 16GB paměti ram, které budou stačit i nějakou dobu do budoucna, případně dražší zdroj s vyšší řady s delší zárukou. Sestavy s grafickou kartou RX 580 8GB mohou být trochu perspektivnější do budoucna, ale jsou dražší, takže se jeví výhodněji sestavy s Nvidií GTX 1060 6GB i z pohledu provozních vlastností, ale rozdíly jsou relativně malé.  

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není, tak výhledově dokoupit 1. nebo další SSD disk, dalších 8GB paměti ram a po čase výkonnější grafickou kartu.

 

TOP herní pc pro nejnáročnější hráče pro vysoká rozlišení - panther

tyto herní sestavy jsou pro zájemce s vyšším rozpočtem a požadavkem na maximální výkon, kvalitu a delší klid do budouna. Tyto sestavy nemají problém rozjet současné hry i na vysoká rozlišení UHD a sestavy s RTX 2080 zvládnou i relativně slušné hraní ve 4K rozlišení ( ne ovšem na maximální nastavení, na tu je vhodná až drahá RTX 2080 Ti ). V případě, že se chystáte pořídit set pro virtuální realitu, doporučujeme opět spíše jen sestavy s grafickou kartou RTX 2080 ( případně RTX 2080Ti).

Sestavy se liší osazeným procesorem a komfortní výbavou, ale hlavně v grafické kartě, kde bude náročným uživatelům stačit i sestava s GTX 1070 na 1 monitor s FULL HDi trochu vyšším rozlišením, ale již má omezený výkon pro hraní na 3 monitorech, UHD, 4K rozlišení, případně virtuální realitu. Pro tento případ doporučujeme již zmíněnou RTX 2080. RTX 2070 je takový mezistupeň, který lze zvážit jako variantu s nižším rozpočtem.  

Pozdější vhodné vylepšení - další SSD disk, po čase výkonnější grafickou kartu, u sestav s procesorem AMD RYZEN 1600 nebo Intelem I5 výkonnější procesor.

V nabídce najdete sestavy s označením "náš tip", které bychom v konkrétní skupině a kontextu cena/výkon/výbava doporučili a vybrali bychom si je sami.

 

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2019 SEO kvalitně. All rights reserved. | Administrace