Průvodce výběru herní pc sestavy na našem e-shopu

Průvodce výběrem herního počítače na našem shopu

 

 
Nevite-2Nejste si jisti, jakou z nabízených sestav zvolit , aby splňovala Vaše očekávání?

Tento průvodce by Vám měl napovědět.

  • B Sestavy pro nenáročné hráče - wildcat
  • C Sestavy pro hráče středně náročných her - bobcat
  • D Sestavy pro hráče současných náročnějších her - falcon
  • E Sestavy i pro hráče nejnáročnějších her - leopard
  • F Sestavy pro nejnáročnější hráče s výkonem do budoucna - wolf
  • G Herní pc pro nejnáročnější hráče- panther
  • H TOP herní pc pro vysoká rozlišení a VR - tiger

 

 
 
 
 

U většiny PC sestav je navržen pouze základní SSD 1000GB disk a zákazník si může dle svých potřeb buď zvětšit rychlejší SSD disk na 2000GB nebo přidat jako úložnou část větší, ale pomalejší klasický 1 nebo 2TB HDD. To záleží, kolik her máte najednou nainstalovaných ( na ty je lepší SSD disk ), případně jestli požadujete hodně místa například na stáhnuté filmy ( může stačit pomalejší HDD). Filmy, fotky a podobná data ovšem můžete mít i na externím HDD ( flash disku ), takže to nemusíte řešit hned při nákupu PC.

 

Sestavy pro nenáročné hráče - wildcat:

počítače v této třídě jsou z pohledu hraní takový nejnižší základ pro nenáročné uživatele, kteří hrají hlavně starší, méně náročně hry a tzv. onlajnovky. Vzhledem k tomu, že sestava obsahuje pouze integrované grafické jádro v procesoru, tak lze do budoucna pro zvýšení výkonu přidat výkonnější grafickou kartu bez výměny za starou.

Pozdější vhodné vylepšení - přidat výkonnou grafickou kartu, výhledově dokoupit SSD disk, dalších 16GB paměti ram, výkonnější procesor.

 

Sestavy pro hráče středně náročných her - bobcat:

pořád jsme v úrovni, kdy si nemůžeme často dovolit vysoká nastavení u náročnějších her, ale již pro solidní hraní středně náročných her to může dosti zájemcům stačit a u nejnáročnějších her uberete kvalitu nastavení, ale budou až na vyjímky  hratelné. Pokud máte napnutý rozpočet, nemusíte se těchto počítačů bát, ale neočekávejte velkou výdrž výkonu do budoucna.

Pozdější vhodné vylepšení - výkonnější grafickou kartu, výkonnější procesor, výhledově dokoupit SSD disk, dalších 16GB paměti ram.

 

Sestavy pro hráče současných náročnějších her - falcon:

nyní se dostáváme k počítačům, které už mnohé hry zvládají na střední nastavení a u těch nejnáročnějších na nízká nastavení,  aby se docílilo větší plynulost obrazu.

Pozdější vhodné vylepšení - výkonnější grafickou kartu, výkonnější procesor, výhledově dokoupit SSD disk,

 

Sestavy i pro hráče nejnáročnějších her - leopard:

už z názvu je patrné, že počítače které jsou zde, zvládnou většinu současných her na hratelné nastavení ( u fullhd rozlišení ). Pro současné potřeby můžou tyto sestavy méně náročným hráčům zatím stačit, zvláště na rozšířené online hry typu Fornite, Counter Strike.

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není, tak výhledově dokoupit výkonnější grafickou kartu, 1. nebo další SSD disk, další 16GB RAM, výkonnější procesor.

 

Sestavy pro nejnáročnější hráče s výkonem do budoucna - wolf - pokud Vám to rozpočet dovolí, tak bychom jako nejlevnější k nákupu doporučili kategorii WOLF

u této skupiny počítačů lze očekávat výkon i pro náročné hráče všech současných her i s tím, že sestavy by měly s výkonem vydržet několik let na obstojné hraní. Jedná se o ideální sestavy z pohledu cena/výkon/pespektiva do budoucna. Sestavy v této kategorii mají všechny podobný herní výkon, ale liší se v navrhnuté výbavě. Levnější varianty jsou určeny pro zájemce s omezenějším rozpočtem a obsahují trochu slabší procesory a levnější základní desku, skříň atd. . Dražší návrhy jsou i s perspektivnějšími procesory a již slušnou býbavu. Sestavy s grafickou kartou AMD Radeon 6600, Nvidií RTX 3050 ( nebo výkonnější RTX 4060) poslouží na velmi dobré hraní současných her a do budoucna s nimi chvilku vydržíte.

Pozdější vhodné vylepšení -  1. nebo další SSD disk, dalších 16GB paměti ram  a po čase výkonnější grafickou kartu a procesor.

 

herní pc pro nejnáročnější hráče - panther

tyto herní sestavy jsou pro náročné zájemce s požadavkem na vysoký herní výkon pro nejvyšší nastavení zobrazení, kvalitu a delší klid do budouna. Nemusíte se bát i vyššího rozlišení než fulHD (QHD), ovšem na 4K to pořád ještě není.

Pozdější vhodné vylepšení - dalších 16GB RAM , další SSD disk, po čase výkonnější grafickou kartu.

 

TOP herní pc pro vysoká rozlišení a VR - tiger

tyto sestavy jsou pro zájemce s vyšším rozpočtem a požadavky na celkový výkon a výbavu. Nemají problém rozjed současné hry i na vysoká rozlišení QHD s vysokýmmi snímky za vteřinu a zvládnou i slušné hraní ve 4K rozlišení. Jsou vhodné i pro virtuální realitu.

Pozdější vhodné vylepšení - tam, kde není 32GB RAM, tak dalších 16GB, další SSD disk


Náš tip:

Jestli hledáte ideální kompromis mezi výkonem na současné hry, aby to vydrželo pár let do budoucna a cenou, doporučili bychom navržené sestavy v cenovém rozmezí 25-35tis. 

 

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz