ASUS TUF Gaming GT501 Black

Dostupnost: cca 3 pracovní dny
Cena s DPH 3 890 Kč
Cena bez DPH 3 214,88 Kč

Šasi ASUS TUF Gaming GT501 podporuje až EATX a je vybavena kovovým předním panelem, tvrzenými skleněnými panely, 120 mm RGB ventilátory, 140 mm PWM ventilátory, prostorem pro chladič, a USB 3.1 Gen 1

  • Nepřehlédnutelný: Přední kovový panel s typickým vzorem TUF Gaming a 4 mm tlustým, kouřovým bočním panelem z tvrzeného skla, které vystaví na obdiv vnitřní výbavu vaší stavby.
  • Mobilní bitevní stanice: Ergonomická, tkaná bavlněná rukojeť umožňuje snadnou a bezpečnou přepravu až 30 kg.
  • Efektivní chlazení: Vybaveno třemi 120mm ventilátory s RGB osvětlením Aura Sync a jedním 140mm zadním ventilátorem PWM, plus až sedmi montážními body pro ventilátor pro cílené proudění vzduchu.
  • Prostor vyhrazený pro přední i pro horní radiátor vodního chlazení o velikosti 360 mm plus 140 mm radiátor vzadu.
  • Ideální pro základní desky TUF Gaming: Umístění ventilátorů a kabelů je optimalizováno pro vybavení TUF Gaming a je připraveno pro dokonalé řízení chlazení pomocí našeho softwaru Fan Xpert 4.

 

Nepřehlédnutelný herní styl

Šasi TUF Gaming GT501 je vyrobeno z pozinkované oceli o tloušťce až 1,5 mm pro lepší odolnost v industriálním stylu a má speciální povlak, který odolává odření a poškrábání. Je vybavené dvěma ergonomickými rukojeťmi z tkané bavlny, které jsou důkladně testovány, aby udržely až 30kg – takže svou sestavu můžete snadno a bezpečně přepravit kamkoli potřebujete.

 

Ukažte svou TUF osobnost

S bočním panelem z kouřového skla vám TUF Gaming GT501 umožní ukázat srdce vaší sestavy – takže vaše komponenty, vlastní přizpůsobení a osvětlení Aura budou jasně viditelné. Tento panel je tvrzený pro zajištění pevnosti a zavěšen ke spodnímu okraji dna šasi pro snadnější otevření.

 

OPTIMALIZOVANÉ CHLADÍCÍ ŘEŠENÍ

Trio 120 mm ventilátorů podporujících Aura Sync RGB, použitých v TUF Gaming GT501 obsahuje 11 lopatek a zajišťuje vysoký statický tlak pro cílené chlazení. K dispozici je také ventilátor s vysokým průtokem vzduchu 140 mm PWM pro větší odvod tepla. A pokud i tak potřebujete rozšířit chlazení vaší sestavy, máte k dispozici až sedm montážních bodů pro instalaci dalších ventilátorů.

 

Udržujte svou sestavu jako novou

Odnímatelné prachové filtry účinně zabraňují vnikání vzduchových částic do TUF Gaming GT501, což dlouhodobě udržuje vaše vnitřní systémy v pořádku. Horní a přední filtry jsou magnetické pro dokonalé utěsnění a rychlé vyjmutí a čištění, zatímco spodní lapač prachu lze snadno vysunout a opět zasunout a umožňuje tak rychlou údržbu.

https://www.asus.com/cz/Gaming-Case/TUF-Gaming-GT501-Case/

Dotaz k produktu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz