Samsung Odyssey G65B 32"

-Monitor: 32", 2560x1440, 240Hz, 350cd/m2, 1ms GTG, 16:9, HDR, 2x HDMI 2.1, 2x USB, Bluetooth 5.2, WiFi, reproduktory, TV to Monitor
Dostupnost: do 2 pracovních dní
Cena s DPH 11 590 Kč
Cena bez DPH 9 578,51 Kč

32" Odyssey Gaming monitor G65B
Realita získává nový rozměr

Smažte hranici mezi realitou a herním světem. Rozlišení QHD s 1,7krát vyšší hustotou pixelů než Full HD se může pochlubit neuvěřitelně detailním a ostrým obrazem, díky němuž se budete cítit, jako kdybyste byli přímo uprostřed akce.
Skryté detaily ožijí v záři barev

Prozkoumejte i skryté aspekty obrazu. DisplayHDR600 přináší vyšší kontrast, temnější odstíny černé a zářivější bílou a pomůže vám odhalit tajemství či nepřátele skrývající se ve stínech. I v temných scénách tak každý detail uvidíte naprosto jasně.
Udržte tempo s akcí

Užijte si maximálně rychlé akční scény. 240Hz obnovovací frekvence se postará o jakékoliv zpoždění a přinese dokonale hladkou a ostrou akci. Rozdávejte poškození nepřátelům hned, jak se objeví s 1ms odezvou a jednotlivými snímky bez jakéhokoliv rozmazání.
Ničím nerušený herní zážitek

Nepřekonatelně hladký zážitek z gamingu. Technologie AMD FreeSync Premium Pro synchronizuje monitor s grafickou kartou a tím eliminuje trhání a zpoždění obrazu. Komplexní herní scény tak budou i v průběhu možného poklesu snímkové frekvence zcela stabilní a svižné.
Kde se hra mění v realitu

Herní špička na jednom místě. Samsung Gaming Hub umožní okamžitý přístup k nejlepším službám v rámci cloudového, konzolového či PC hraní. Jemné zobrazení a rychlá herní odezva jsou výsledkem pokročilé streamovací technologie společnosti Samsung bez zdlouhavého stahování – jednoduše zapnete a hrajete.
Oblíbené seriály na dosah

Dejte si pauzu od herních maratonů a relaxujte u milovaného streamovaného obsahu v prvotřídním QHD rozlišení jednoduše díky Wi-Fi připojení. Služba Samsung TV Plus nabízí bezplatný obsah bez stahování či registrací, stejně jako personalizovaná doporučení funkce Universal Guide.
Překonejte své smysly

Živé a prokreslené scény, které vás zcela obklopí. Užijte si adrenalinový zážitek nové úrovně s 1000R zakřivením, které zcela zaplní vaše periferní vidění a umožní vám společně s hlavními hrdiny prožít vzrušující herní příběhy.
Vždy připraven vyhrávat

Získejte okamžitou kontrolu nad herním nastavením. Nyní budete moci zobrazit důležité funkce a ukazatele – FPS (počet snímků za vteřinu) či HDR (Vysoký dynamický rozsah). Optimalizujte délku odezvy, poměr stran a obrazový mód použitý pro jednotlivé hry, aniž byste museli ukončovat právě rozehraný vítězný zápas.
Odhalí i dosud nespatřené

Získejte z každé scény více s rozšířeným pohledem. Pohlídejte si nepřátele přicházející ze strany, nebo je naopak překvapte s poměrem obrazu 21 : 9, který vám pomůže získat výhodu nad vaší herní konkurencí, jež vás dostane na vrcholné příčky turnajových tabulek.
Okamžité automatické připojení

Již žádné bezcílné přepínání mezi zdroji signálu. Funkce Automatic Source Switch Plus umožní zařízení automaticky rozpoznat připojená zařízení a zobrazit správný signál. Odpadne tak zdlouhavé hledání správného vstupu v menu monitoru.
Myslí na vaše pohodlí

Dosáhněte výherních výšin. Otočte, nakloňte a výškově upravte monitor tak, abyste měli perfektní výhled na všechny nepřátele. Plná kompatibilita se standardními VESA rameny vám zajistí naprosté pohodlí a přizpůsobení monitoru dle vašich potřeb.


 

Parametry

Konektory

HDMI: 
ano
DisplayPort: 
ano
USB 2.0: 
 
ano

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
 
F

Průvodce výběrem

Úhlopříčka obrazovky [palce]: 
 
32
Rozlišení displeje [px]: 
 
2560 × 1440
Typ obrazovky: 
Prohnutá
Typ displeje: 
VA
Povrch displeje: 
 
antireflexní
Frekvence obrazu [Hz]: 
 
240
Doba odezvy [ms]: 
 
1
Poměr stran: 
16:9
Jas: 
 
350

Výbava

FreeSync: 
 
ano
Montá

Konektory

HDMI: 
ano
DisplayPort: 
ano
USB 2.0: 
 
ano

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
 
F

Průvodce výběrem

Úhlopříčka obrazovky [palce]: 
 
32
Rozlišení displeje [px]: 
 
2560 × 1440
Typ obrazovky: 
Prohnutá
Typ displeje: 
VA
Povrch displeje: 
 
antireflexní
Frekvence obrazu [Hz]: 
 
240
Doba odezvy [ms]: 
 
1
Poměr stran: 
16:9
Jas: 
 
350

Výbava

FreeSync: 
 
ano
Montáž na zeď (VESA): 
 
ano
Dotaz k produktu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz