Creative Sound Blaster AUDIGY FX, PCIE

Dostupnost: do 2 pracovních dní
Cena s DPH 989 Kč
Cena bez DPH 817,36 Kč

Zvuková karta Creative Sound Blaster AUDIGY FX

 

 

Skvělé vylepšení Sound Blaster

 

Sound Blaster Audigy Fx je zvuková karta poloviční výšky, s technologií SBX Pro Studio. Okamžitě převádí váš systém na zábavní systém 5.1, který poskytuje prostorový zvuk jako v kině - perfektní pro dokonalé vychutnání vašich filmů, hudby a her! Sound Blaster Audigy Fx dále obsahuje 24bitový 192kHz digitálně-analogový převodník (přehrávání), 106dB SNR a špičkový sluchátkový zesilovač s impedancí 600 ohmu pro monitorování při studiové kvalitě.

Užijte si vícekanálový zvuk jako v kině

Zvuková karta poloviční výšky PCIe má ideální velikost pro vaše HTPC. Nyní můžete vylepšit své zkušenosti díky věrnému zvuku Sound Blaster. Sound Blaster Audigy Fx přichází s 5.1 kanálovými výstupy, které můžete snadno připojit ke svým stávajícím vícekanálovým reproduktorům.

Nezávislá linka a vstupy pro mikrofon

Sound Blaster Audigy Fx přichází s nezávislými konektory "line-in" a pro mikrofon, které vám umožnují zapojit do vašeho PC dva různé zdroje zvuku. Můžete zapojit svůj MP3 přehrávač a zpívat do hudby a přitom nahrávat svůj zpěv pro své přátele!

Stereo Direct vám umožní poslouchat hudbu bez zpracování při úžasné rychlosti datového toku 24-bit 192 kHz, která je považována za nejvyšší v tomto průmyslu. Objevte ještě působivější zvuk jako v kině díky zvukové kartě Sound Blaster Audigy Fx, která je prostřednictvím vašich reproduktorů schopna vytvořit ryzí věrný zvuk s 106 dB.

Pokud si chcete vychutnat filmy, aniž byste rušili rodinu, zvuková karta Sound Blaster Audigy Fx je schopna vytvořit impedanci 600 ohmu, čímž překoná požadavky dnešních nejnáročnějších sluchátek!

Zkontrolujte si a upravte svou zvukovou nahrávku

Zvuková karta Sound Blaster Audigy Fx přichází se sadou technologií SBX Pro Studio, která byla navržena s cílem změnit kvalitu filmu na HTPC! Můžete také upravit míru působivosti podle toho, jak vám to vyhovuje, a to pouhým nastavení posuvníku na Audigy Fx Control Panel.

Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Provedení: 
interní

Rozhraní

3.5mm jack vstup: 
ano
3.5mm jack výstup: 
ano
Počet 3.5mm jack vstupů: 
1
Počet 3.5mm jack výstupů: 
4
Rozhraní: 
PCI Express
Rychlost sběrnice PCIE: 
1

Zvuk

Zvukový kanál 2.0: 
ano
Zvukový kanál 2.1: 
ano
Zvukový kanál 4.0: 
ano
Zvukový kanál 5.1: 
ano
Odstup signál/šum na vstupu [dB]: 
106
Vzorkovací frekvence [KHz]: 
44,1, 96, 192
Převodníky A/D a D/A [bitů]: 
16, 24
Stránky o produktu:
Dotaz k produktu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz