A4tech Bloody B820R mechanická RGB herní klávesnice, USB, CZ, Blue switch

Dostupnost: cca 3 pracovní dny
Cena s DPH 2 099 Kč
Cena bez DPH 1 734,71 Kč

PRVNÍ KLÁVESNICE NA SVĚTĚ S BLESKURYCHLÝMI MECHANICKÝMI SPÍN

Inovativní technologie LK Optic Switch využívá optické spínače zaručující bleskurychlou reakci s extrémní dobou odezvy při stisknutí klávesy 0,2 ms. To umožní hráčům být vždy o krok napřed před jejich soupeři a vychutnat si ještě lepší zážitek z hraní.

 

Nejkratší doba odezvy 0,2 ms!

Inovativní technologie LK Optic Switch využívá optické spínače zaručující bleskurychlou reakci s extrémní dobou odezvy při stisknutí klávesy 0,2 ms. Exkluzivní „dlouhodobý“ zvuk při psaní a hmatová zpětná vazba přinášejí hráčům ještě lepší zážitek.

 

Rychlejší stisk klávesy o 25 %

Technologie LK Optic Switch se vyznačuje zdvihem kláves 3 mm, což je o 25 % méně než u tradičních kovových spínačů. (Zdvih kláves u tradičních kovových spínačů je 4 mm.)

 

Bleskurychlá odezva bez jakékoli prodlevy

Technologie LK Optic Switch zaručuje bleskurychlou reakci prakticky bez zpoždění. (Tradiční kovové spínače mají prodlevu 18–30 ms kvůli odskakování kláves.)

 

Exkluzivní „dlouhodobý“ zvuk při psaní

Technologie LK Sound Creator byla vyvinuta pro zajištění „dlouhodobého“ zvuku při psaní. Běžné spínače vytvářejí zvuk při psaní pomocí kovového tření a tento zvuk má tendenci po několika měsících slábnout.

 

Mimořádná odolnost, životnost 100 milionů úhozů

Technologie LK Optic Switch je zárukou dlouhé životnosti spínačů, která čítá přes 100 milionů úhozů. (Tradiční kovové spínače jsou náchylné k oxidaci a snadno se opotřebovávají.)

 

Přizpůsobitelná RGB animace

Můžete si libovolně upravit 3 typy režimů RGB animace využívající 16,8 milionu barev a vytvořit svou vlastní jedinečnou RGB animaci.

 

6 přednastavených RGB světelných efektů

Klávesnice standardně nabízí 6 typů přednastavených světelných efektů. Světelné efekty lze měnit i bez ovladače stisknutím kláves „FN“ a „F12“.

 

Sdílení vlastních RGB animací

Uložte si své oblíbené RGB světelné efekty pomocí kláves FN + 0 až 9. A budete moci sdílet své nově vytvořené RGB animace se svými přáteli a obráceně.

 

Panel z hliníkové slitiny v provedení Gunmetal

Horní panel z hliníkové slitiny nabízí špičkový moderní povrch a vyznačuje se větší pevností a odolností vůči korozi než běžný panel.

 

Herní režim Anti-Ghost

Inovativní technologie „Full Anti-Ghost“ nabízí funkci N-Key Rollover umožňující při hraní jakékoli hry stisknout několik kláves současně bez omezení funkčnosti nebo výskytu chyby. Stisknutím kláves Fn+F8 lze zakázat klávesu „Windows“, aby nedocházelo k žádnému rušení.

 

Nano vrstva odolná proti polití

Exkluzivní nano vrstva na desce plošných spojů chrání tuto desku před korozí způsobenou vlhkým vzduchem nebo žíravými chemikáliemi. Výsledkem je delší životnost vaší klávesnice.

 

Inteligentní systém pro odvod vody

Oba odtokové kanálky a otvory jsou umístěny v přesné poloze tak, aby byl zajištěn efektivní odvod vody.

 

ERGONOMICKÉ PROVEDENÍ S VYSOKOU ODOLNOSTÍ

Klávesnice Bloody se vyznačují jedinečným designem, přesným a kvalitním zpracováním a nejmodernějšími technologiemi. Díky tomu, že se zaměřují na detaily, pohodlí a ergonomii, patří k naprosté špičce. Jelikož klávesnice Bloody představuje jednu z nejdůležitějších součástí vašeho herního prostředí, je navržena tak, abyste měli kompletní možnosti ovládání na dosah ruky.

Dotaz k produktu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz