27" Samsung S27C366E, prohnutý

-Monitor: 27" s 1920x1080, VA , 75Hz, 4ms, HDMI, D-Sub, AMD Freesync, prohnutý
Dostupnost: do 2 pracovních dní
Cena s DPH 3 490 Kč
Cena bez DPH 2 884,30 Kč

27" LED monitor s rozlišením 1920x1080 pixelů, obnovovací frekvencí 75Hz a odezvou 4ms je certifikován pro Windows 10 a podporuje HDMI a VGA vstupy. Díky funkcím AMD FreeSync a herní režim je ideální pro hráče her. prohnutý design.

Tento 27" LED monitor nabízí špičkové zobrazení s rozlišením 1920x1080 pixelů, což zajišťuje detailní a ostré zobrazení.

Obnovovací frekvence 75Hz a odezva 4ms přispívají ke kvalitě obrazu, což zaručuje plynulý pohyb a ostré detaily. Navíc je tento monitor certifikován pro Windows 10, takže uživatelé mohou využívat plné výhody tohoto operačního systému.

HDMI a VGA vstupy umožňují snadné připojení k různým zařízením, jako jsou počítače, herní konzole nebo televize. Díky funkcím jako AMD FreeSync a herní režim je tento monitor ideální pro hráče her, kteří si chtějí užít hladkou a bezproblémovou herní zkušenost. AMD FreeSync eliminuje trhání obrazu a zajišťuje synchronizaci obnovovací frekvence monitoru s frekvencí grafické karty, což vede k větší plynulosti a přesnosti obrazu.

Funkce herního režimu optimalizuje obrazovku pro hraní her a zlepšuje viditelnost, což umožňuje hráčům lépe vidět detaily a snadno rozpoznat nepřátele v akci. To zajišťuje, že hráči mohou být konkurenceschopní a plně využít své schopnosti v herním světě.

Zakřivený design monitoru nejen vypadá stylově, ale také pomáhá s pohodlím a snižuje únavu očí během dlouhého používání. Zakřivení obrazovky umožňuje, aby všechny části obrazu byly stejně blízko očí uživatele, což zlepšuje pozorovací úhly a umožňuje uživatelům lépe vnímat detaily a barevné odstíny. To zaručuje, že uživatelé budou mít co nejlepší zkušenost s monitorováním, ať už pracují nebo hrají hry.

Kromě toho je tento monitor také vybaven funkcí Samsung MagicUpscale, která umožňuje zvýšení kvality obrazu při nižším rozlišení, a funkcí Eye Saver, která zabraňuje únavě očí a snižuje emisi modrého světla. To zajišťuje, že uživatelé budou mít co nejlepší zkušenost s monitorováním a minimalizují únavu očí.

Fyzické charakteristiky

VESA: 
75x75

Konektory

HDMI: 
ano
VGA: 
ano

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
 
E

Průvodce výběrem

Úhlopříčka obrazovky [palce]: 
 
27
Rozlišení displeje [px]: 
 
FullHD (1920 x 1080)
Typ obrazovky: 
Prohnutá
Typ displeje: 
VA
Povrch displeje: 
 
matný
Frekvence obrazu [Hz]: 
 
75
Doba odezvy [ms]: 
 
4
Poměr stran: 
16:9
Jas: 
 
250
Kontrast: 
 
3000:1

Výbava

FreeSync: 
 
ano
Montáž na zeď (VESA): 
 
ano
Dotaz k produktu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz