Konkurence používá naše články a mate zákazníky

Náhodou jsem narazil na konkurenční eshop s herními počítači a nestačil jsem se divit jednak co nabízí za divné konfigurace, ale hlavně mě zarazilo, že se vůbec nestydí téměř okopírovat náše články ohledně výběru herního počítače. Ještě bych to bral relativně v pohodě, kdyby uvedl zdroj informací ( již to jiné firmy takto od nás použili), ale jen takto to okopírovat je už celkem oprsklé. Již to tak mají delší dobu, protože některé pasáže jsem v našem článku před časem změnil, ale původní si moc dobře pamatuji a nyní je opět vidím u konkurence.

Úsměvné je i to, že tento prodejce inzeruje článek, jak vybrat herní pc, ale sám často nedodržuje doporučení, které jsou v něm napsány.

Jejich návrhy konfigurací jsou charakteristické starými modely procesorů, grafických karet ( již se delší dobu nevyrábí - méně výkonné, zastaralé ), zdrojů pochybných kvalit. Některé značky komponent nejsou oficiální značky pro český trh.

Dále je velmi podezřelé, že u délky záruky na PC nepíšou jako ostatní 24 měsíců, 36 měsíců, ale  " zákonná záruka ", což si běžný člověk převede automaticky spíše na 2 roky, ale pozor, bude to asi tak, že to bude bráno jako repasované ( bazarové ) PC, což mimochodem není uvedeno a pouze se zárukou 1 ROK. Na delší záruku musíte zaplatit jednotky tisíc až třeba po 11.000,- dle ceny PC. Toto je opravdu praktika hodná opovržení! Jestli májí zákonnou záruku 24 měsíců, tak nevidím důvod proč to tam jinak nemají uvedeno.

Nechci sem dávat odkaz na zmiňovaný eshop a dělat mu reklamu, ale pokud narazíte na eshop z Prahy z některými podivnými levnými sestavami a místy podivnou češtinou...zpozorněte a nenechte se nalákat, nemusí se to vyplatit.

Okopírované naše články:

https://www.herni-pc-sestavy.cz/jak-vybrat-herni-pc

https://game.wolfgad.cz/clanek-Jak-si-vybrat-herni-pc

 

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz