TOP herní pc pro nejnáročnější hráče pro vysoká rozlišení - panther

tyto herní sestavy jsou pro zájemce s vyšším rozpočtem a požadavkem na maximální výkon, kvalitu a delší klid do budouna. Tyto sestavy nemají problém rozjet současné hry i na vysoká rozlišení UHD a sestavy s RTX 2080 zvládnou i relativně slušné hraní ve 4K rozlišení ( ne ovšem na maximální nastavení, na tu je vhodná až drahá RTX 2080 Ti ). V případě, že se chystáte pořídit set pro virtuální realitu, doporučujeme opět spíše jen sestavy s grafickou kartou RTX 2080 ( případně RTX 2080Ti).

Sestavy se liší osazeným procesorem a komfortní výbavou, ale hlavně v grafické kartě, kde bude náročným uživatelům stačit i sestava s GTX 1070 na 1 monitor s FULL HDi trochu vyšším rozlišením, ale již má omezený výkon pro hraní na 3 monitorech, UHD, 4K rozlišení, případně virtuální realitu. Pro tento případ doporučujeme již zmíněnou RTX 2080. RTX 2070 je takový mezistupeň, který lze zvážit jako variantu s nižším rozpočtem.  

Pozdější vhodné vylepšení - další SSD disk, po čase výkonnější grafickou kartu, u sestav s procesorem AMD RYZEN 1600/2600x nebo Intelem I5 výkonnější procesor.

Standardní doba expedice je většinou několik a pracovních dní. V případě potřeby je možné zvolit expresní příplatek na rychlejší odeslání na úkor jiných zákazníků.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2019 SEO kvalitně. All rights reserved. | Administrace