ASUS TUF Gaming VG249Q, 23,8", 144Hz

-Monitor: 23.8",TFT IPS, LED, Full HD 1920x1080, 1000:1, 250cd, 1ms, max. 144Hz, FreeSync, D-Sub, HDMI, DisplayPort, repro 2x 2W, nastavení výšky + Pivot
Dostupnost: cca 3 pracovní dny
Cena s DPH 4 390 Kč
Cena bez DPH 3 628,10 Kč

Asus TUF gaming VG249Q

TUF Gaming VG249Q je 23,8-palcový, Full HD (1920x1080) IPS displej s vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz určený pro profesionální hráče a rychlé tempo hraní.

Obsahuje také 1ms MPRT dobu odezvy a technologii Adaptive-Sync, pro extrémně plynulé hry bez sekání a trhání obrazu.


23,8-palcový displej IPS pro široký pozorovací úhel a lepší reprodukci barev

23,8-palcový Full HD (1920 X 1080) IPS panel TUF Gaming VG249Q poskytuje ohromující vizuální obraz s širokoúhlými pozorovacími úhly 178 stupňů, což zaručuje minimální zkreslení a posun barev i při sledování z extrémních poloh.


144Hz obnovovací frekvence

TUF Gaming VG249Q má extrémně rychlou obnovovací frekvenci 144 Hz, což zajišťuje, že i hry hrané při nejvyšším vizuálním nastavení vypadají plynule a zcela bez zpoždění. Získejte výhodnou pozici v FPS střílečkách, závodech, strategiích v reálném čase a sportovních titulech.


ASUS Extreme Low Motion Blur

TUF Gaming VG249Q je vybaven nejnovější technologií ASUS Extreme Low Motion Blur, která dosahuje 1ms MPRT, aby eliminovala rozmazání a trhání pohybu, a aby objekty v pohybu vypadaly ostřejší, takže hraní je plynulejší a citlivější.


Shadow Boost

Technologie ASUS Shadow Boost zesvětluje tmavé oblasti hry bez přeexponování jasnějších oblastí, zlepšuje celkové sledování a zároveň usnadňuje vyhledávání nepřátel skrytých v tmavých částech herní mapy.


GamePlus

Exkluzivní integrovaná klávesová zkratka ASUS GamePlus nabízí vylepšení ve hře, která vám pomohou vytěžit ze hry více. Tato funkce je vyvíjena společně se vstupy od hráčů, což jim umožňuje procvičovat a zlepšovat jejich herní dovednosti.


Technologie Flicker-free

Technologie Flicker-Free omezuje blikání a minimalizuje tak únavu očí, což zvyšuje pohodlí, pokud jste ponořeni do dlouhých herních maratonů.


Technologie Ultra-Low Blue Light

Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light snižuje množství potenciálně škodlivého modrého světla emitovaného displejem. K dispozici jsou čtyři různá nastavení filtru, která řídí množství redukce modrého světla.


Bohatá konektivita

Rozsáhlé možnosti připojení, včetně DisplayPort1.2x1, HDMI (v1.4) x1, D-subx1, a audio vstup podporují širokou škálu multimediálních zařízení.


Ergonomická konstrukce

Díky ergonomicky navrženému stojanu poskytuje TUF Gaming VG249Q nastavení naklopení, natočení a výšky, takže můžete snadno najít ideální polohu pro sledování. Displej je také kompatibilní s VESA adaptérem pro montáž na zeď.

Dotaz k produktu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace pro zákazníky

Kontaktní informace

Rychlý dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Připojte se k nám
Copyright © 2024 SEO kvalitně. All rights reserved. Nastavení cookies.
Zanechte dotaz